Pomysły na szybki obiad

Wiele osób wyznaje zasadę, że nawet jeśli są cały dzień poza domem i wracają pod wieczór, obiad, czyli ciepły posiłek należy przygotować. I nie ma się czemu dziwić, skoro dobrze jest zjeść choć raz w ciągu dnia coś ciepłego.

Nie musimy oczywiście decydować się na stanie w kuchni i gotowanie do późnej nocy wymyślnego dania. Możemy przygotować naprawdę szybki posiłek. Obiad z kiełbasą jest bardzo popularną opcją, co zatem warto dokładnie przyrządzić?

Co przygotować na obiad?     

Obiad z kiełbasą może być smaczny i łatwy w przygotowaniu. Z pewnością jest także naprawdę szybki do zrobienia. Możemy przygotować, np. pieczoną kiełbaskę z cebulą z patelni wraz z ulubioną kaszą lub ryże, a do tego ugotować brokuł. Przyrządzenie tego zajmie nam naprawdę niewielu czasu, z pewnością będzie to mniej więcej z pół godziny. Dobra i wysokojakościowy wyrób z mięsa jest produktem pożywnym, warto jednak postawić zawsze na kiełbasy od renomowanych producentów, np.: Morliny, wtedy wiemy, co jemy.

Innym pomysłem na obiad z kiełbasą jest zapieczona kiełbasa w naczyniu żaroodpornym z serem i warzywami. Ten rodzaj zapiekanki jest idealny na późny obiad lub obiadokolację. Wystarczy, że włożymy kiełbaskę do naczynia, poukładamy dookoła nich ulubione warzywa i zetrzemy na to ser. Całość będzie gotowa w mniej więcej 30 minut. Pamiętajmy, aby użyć odpowiednich przypraw, unikajmy jednak soli, gdyż kiełbasa sama w sobie będzie nieco słona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *